אביגיל מקבוצת נערות ליווי בירושלים

קוראים לי אביגיל, ואני די צעירה, יש שיאמרו יותר מדי צעירה בשביל להיות אחת מאותן נערות ליווי בירושלים. התחלתי להשתייך לקהילה של נערות ליווי בירושלים שהייתי במעבר של השלב של שנאה עצמית אמתית, ועשיתי כל דבר שיכול להזיק לי בחיים, כולל המון סמים. אני נראית כמו דוגמנית ממש. די גבוהה, מלאה במקומות הנכונים, עיני חתולה ירוקות, אף קטן, ושיער ג'ינג'י שופע עד המותניים. את המסע של נערות ליווי בירושלים התחלתי לעבור כבר בגיל תשע עשרה, לאחר שנה של שירות צבאי, שפשוט העיפו אותי על חוסר התאמה.

לאחר תקופה קצרה שבה חיפשתי את עצמי, פגשתי במסעדה גבר סרקסטי, קראו לו אלון. הוא ניגש אליי ואמר ישר ולעניין – תשמעי, אני מסתכל עלייך כבר כמה דקות טובות. את פשוט מהממת. חשבת לעשות מזה קריירה? לא הבנתי מאיפה הוא נחת עליי האיש המוזר והמשונה הזה? וביקשתי הבהרה איך מהמראה החיצוני שלי אני יכולה לעשות קריירה. והוא לא איחר להגיב, לאחר שאמרתי לו את שמי. "תראי אביגיל, נעים מאוד, אני מנהל סוכנות של נערות ליווי בירושלים. יש לנו דירות דיסקרטיות בכמה שכונות יוקרתיות בירושלים. את נראית ממש טוב, בדיוק הטיפוס של הרבה לקוחות שלנו. אין לי פה אג'נדה או מניע נסתר. אני הכי דוגרי אתך. תעזבי את כל הסמים ואת כל השטויות האלו. תתחילי לחיות את החיים האמתיים. תביני שגם לך מגיע להיות מאושרת ושמחה בחלקך. אז מה את אומרת, אביגיל?"

חככתי בדעתי כמה דקות. הייתה באוויר שתיקה מביכה, ואז אמרתי לו – "תראה, אלון, אף פעם לא באמת חשבתי על זה. אני מודעת לעובדה שאני נראית ממש טוב, אבל עצם המחשבה שאמכור את הגוף שלי בשביל סקס לא ממש עושה לי טוב. אני מפחדת שאני אגעל מעצמי, שלא אוכל להסתכל במראה בבוא מן הימים".

ואז אלון המשיך – "אני יותר ממבין אותך. למה שלא תגיעי אלינו לסוכנות בעוד כשעתיים וחצי, ותראי בכלל במה דברים אמורים. תשוחחי עם כמה נערות ליווי בירושלים, ואז תהיי הרבה יותר חכמה". ואני? אני פשוט הנהנתי בחיוב, וכפי שנקבע, לאחר שעתיים וחצי התייצבתי בסוכנות של נערות ליווי בירושלים. לסוכנות הליווי הזאת התלוותה תחושה היפסטרית אמתית, היו בה תמונות של נערות ליווי בירושלים על רקע לבן, וכולן חייכו מאוזן לאוזן. לאחר כמה שיחות נוקבות ומאוד פתוחות הסכמתי להתלוות אליה לניסיון, ומאז אני ממש לא מצטערת על זה…

Related Posts