אנאבל סיפור מהקריות

יש לי מלא סיוטים בלילה, ממש לא בא לי שתוסיפו לי עוד כמה. סתם, אני ממש צוחקת. הכול טוב. שמי אנאבל, ואני כבר חמש שנים אחת מאותן נערות ליווי בקריות. אני גאה להיות אחת מהמון נערות ליווי בקריות, מעולם לא התביישתי במה שאני עושה, ומהרגע שהתחלתי לעבוד בזה, סיפרתי על כך לכל הסביבה הקרובה שלי, אפילו להורים שלי, שייבדלו לחיים ארוכים. כמובן שההורים שלי היו חדורי אימה והציעו לי כסף רק כדאי שלא אעבוד בתור אחת מן נערות ליווי בקריות. סירבתי בנימוס ויידעתי אותם שאני מספיק גדולה בשביל לפרנס את עצמי, זאת הבחירה שלי, ושיכבדו אותה.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך בכלל נכנסתי לעולם הזה של נערות ליווי בקריות? ובכן, זה היה ממש במקרה. יום אחד התיישבתי בבר המקומי שבקריות, ואז הצטרף אליי גבר חתיך ומרשים. השפה שלו הייתה ממש גבוהה, והוא ישר החמיא לי. אהבתי את כיוון השיחה. ככלות הכול, כל אישה אוהבת לקבל מחמאות, ועוד ממי שנראה כל כך טוב. לאחר דין ודברים, הוא הציג את עצמו וסיפר לי קצת עליו. קראו לו אלי. והוא עבד בסוכנות שמנהלת נערות ליווי בקריות. הקשבתי בשקיקה לדבריו. הוא היה מרתק ושלף מהשרוול כל מיני סיפורים על נערות ליווי בקריות.

לפתע שמעתי את עצמי אומרת – "תגיד לי אלי, איך בדיוק מצטרפים אליכם"? נראה שהוא רגיל לשמוע שאלות שכאלו, והוא אמר – "באופן כללי יש לך את כל הנתונים המתאימים. הנה, קחי את כרטיס הביקור שלי. תתקשרי אליי מחר בבוקר ונתאם פגישה". כשנפרדנו לשלום, חשבתי לזרוק לפח את כרטיס הביקור שלו, אבל משהו מנע מבעדי לעשות זאת. אותו קול פנימי ששב והדהד לי בראש שאולי כדאי לשקול זאת ברצינות. לא ישנתי כל הלילה מרוב התרגשות. התהפכתי כל הזמן מצד לצד, וחיכיתי שכבר תזרח השמש.

בשבע בבוקר כבר הייתי ממש ערנית, אחרי עשר כוסות קפה בערך. מבלי לחשוב פעמיים חייגתי לאלי. הוא היה ממש ערני, ונראה היה על פניו שהוא חיכה לשיחה ממני. קבענו להיפגש אחרי שעתיים במשרד שלו. נכנסתי להתקלח, התאפרתי והתלבשתי, ובבוא השעה לקחתי את התיק ויצאתי לכיוון של סוכנות נערות ליווי בקריות. ראיינו אותי אלי ועוד שתי נשים יפהפיות, וכולם הסכימו פה אחד שנעשה ניסיון, ומשם נראה איך נתקדם. ומאז ועד היום אנחנו עובדים ביחד…

Related Posts