החלטתי לא לשמור כלום בבטן ולהתחיל לספר לכם אייך התגלגלתי לחקור את עולם הזנות אשר כולל נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, שירותי ליווי VIP, הכרויות ועוד המון שמות שבעצם מציגים את עולם הזנות שחשוב מאוד שיהיה קיים על מנת לתת שירות לעשרות אלפי גברים אשר אינם מסוגלים לתפקד עם נשים , כאלו שסובלים מבעיות שונות שתוצאה מפגיעה בתקופת השירות הצבאי או סתם נולדו עם מגבלות אשר אינן מאפשרות להם לתפקד בטבעיות .

תארו לכם שהעולם לא היה קיים … כמה בנות היו נאנסות ברחוב , לא מזמן סיפרו על כמויות האונס שמתרחשות בהודו בשל חוסר איזון בין המינים …

ובדיוק בשביל החלטתי לעלות את הכל על כתב וכל פעם לראיין דמות אחת מעולם הליווי , הכתבות שאעלה יהיה מאוד מעניינות כי המגוון מטורף וכל אחד ואחת רואים את עבודתם מזווית שונה ….

יש כאלה לא יודעות לקיים יחסי זוגיות כי לצערנו לא ראו מודל כזה בבית ומה שהן ראו זה אלימות , השפלה , לפעמים הטרדות מיניות מצד אבא או אח או דוד או קרוב ולכן ישר ברחו לעולם הסמים שעל מנת לממנו היו צריכות כסף מהיר… ויש עוד המון סיפורים….

ישנן נשים שהחליטו שלא יכולות לחיות ולקיים יחסים עם גבר אחד בחייהם ולכן החליטו לפנות לעולם הזנות , להכיר מגוון חדש של גברים ובאותה הזדמנות לעשות גם כס, טוב אשר מאפשר להם חיים קלים ונוחים ללא דאגות.

דבר אחד אני יכולה להבטיח לכם ולכן … כן יהיו כאן גם סיפורים של קוקסינליות, גייז ועוד ועוד …. אבל מה שבטוח לא יהיה כאן משעמם !!

אז למה לחכות וממה להתחיל ?

זה כבר אני שוברת את הראש… ויש לי כמה רעיונות מדליקים …
אם יש לכם רעיונות ו או שאלות עבורי אשמח אם תכתבו לי למייל : directoryextreme@gmail.com

מבטיחה לענות לכל אחד ואחת מכן….

אז קדימה מתחילים …

אהה עוד דבר קטן… שמי לילך , צעירה בתחילת דרכה שבטוח תגיע לגדולות … בגלל הרצון שלי לחקור ולהראות תמיד את התמונה המלאה להשתדל להסתכל על חצי הכוס המלאה !

בהצלחה חברים מתחילים …

Related Posts