סיפורה של אורלי נערת ליווי

קוראים לי אורלי. אני יודעת, שם די המוני, אבל זה מה שיש. אתמול הייתה לי יום הולדת, התחלתי את העשור השלישי של החיים שלי. בהחלט זמן נכון לעשות חשבון נפש עם עצמי. אחת המחשבות שעלו בראשי, זה עד כמה זמן עוד אמשיך להיות נערת ליווי. אני נערת ליווי כמעט שני עשורים. היו לי רגעים טובים בתור נערת ליווי, והיו כאלו שנחשבים להרבה פחות. רוצים לדעת איך הכול התחיל? אין בעיה, אגולל לפניכם את תחילת המסע שלי בעולם של נערות ליווי.

יום אחד הייתי ממש משועממת, ובעיקר מובטלת, ונכנסתי לרשת האינטרנט, בתקווה שאצליח למצוא עבודה. לאחר זמן מה לכדה את עיניי מודעה, היה זה בערב סגרירי של ראש השנה, והמודעה פשוט ריצדה לי מול העיניים – "בואי להיות נערת ליווי, ותרוויחי מלא כסף". חשבתי לעצמי – האם אני באמת מסוגלת להפקיר את הגוף שלי לכל אותם גברים קרחים, מזוקנים, מבוגרים ועם קרס, שיוזילו עליי ריר? אבל במודעה היה קישור נלווה. מתוך סקרנות גרידא לחצתי עליו, ובו הופיעו סיפורים אותנטיים של נערות ליווי. ככל שקראתי אותם, כך נשאבתי לתחום, והשאר כבר היסטוריה.

החלטתי עם עצמי, שלפני שאצור קשר טלפוני עם סוכנות הליווי, אעשה עבודת רקע, אפרסם הודעה מקוונת, ואבין עם זה בכלל מתאים לי, וכך עשיתי. פרסמתי הודעה בכל מיני מקומות באינטרנט. אחרי שלוש שעות כבר הגיעה השיחה הראשונה.

קראו לו יותם. דיברנו סמול טוק, והבהרתי ליותם שאין לי ניסיון בזה, ואני שוקלת באם בכלל להיכנס לזה או לאו. יותם היה ממש בטוח בעצמו, והוגיע לי נחרצות שאחרי המפגש אתו לא יהיו לי יותר ספקות. ובכן, נפגשנו כבר באותו היום. הוא היה חתיך אמתי, ממש נמשכתי אליו, והייתה בינינו כימיה מטורפת למן השנייה הראשונה.

תחילת המפגש בינינו הייתה בשיחה כללית על החיים. פיהקתי קלות, ורמזתי לו שנלך למיטה. ככלות הכול, זה היה המחקר שלי, רציתי לראות אם אני בכלל בנויה להיות נערת ליווי. אז הלכנו בהיסוס מה למיטה. הורדתי ממנו חיש מהר את הבגדים, והוא הוריד את שלי.

משום שמעולם מקודם לא הייתי נערת ליווי ולא קיבלתי כסף בשביל שירותי מין, ולא היו לי ממש מערכות יחסים אחרות שהיה לי למה להשוות, החוויה כשלעצמה הייתה כנות גולמית, כל רגע ורגע בה היו יקרים מפז, האינטימיות שבמיטה הפכה להיות ממש מטורפת, ומאז ומעד היום אנחנו נפגשים, לפחות פעם בשבועיים, ואגב – לא הצטרפתי בסוף לסוכנות ליווי, החלטתי להיות עצמאית בשטח…

Related Posts