סיפור דירות דיסקרטיות והפרי האסור

הלו לכל הגברים,

כן, אני יודע שפה המקום שבו נשים בדרך כלל מספרות על שירותי הליווי שהן מספקות, ועל אותן דירות דיסקרטיות שבהן הכול קורה, אבל הרשיתי לעצמי לספר את הסיפור שלי, לחלוק את הניסיון שלי באותן דירות דיסקרטיות. אבל מה עם הנימוסים שלי, שכחתי בכלל להציג את עצמי. ובכן, קוראים לי אודי. אני בן שלושים ושלוש. אני לא נראה כמו הגבר הישראלי המטופח המצוי, ובהחלט נשים לא יסובבו את הראש לעברי כשהן נתקלות בי ברחוב.

הסיפור שלי מתחיל עם השחרור שלי מהשירות הצבאי. הייתי בן עשרים ואחת. הייתה לי מערכת יחסים עם שלי. היא הייתה עדיין בצבא, וזאת הייתה זוגית מורעלת, המון דברים שליליים קרו בה. שלי נהגה להשפיל אותי בפומבי, והסקס שהיה בינינו היה גרוע. מאז ומתמיד שמעתי על נערות ליווי שמספקות שירותים בכל מיני דירות דיסקרטיות. זה סקרן אותי, אבל לפני זה הייתי צעיר מדי, או לחלופין קשור בזוגיות. כל זה השתנה שנפרדתי משלי. הגעתי למסקנה שגם לי מותר לטעום "מהפרי האסור".

לא רציתי להיפגש עם נערת ליווי בבית מלון, כדי שאף ממקום העבודה שלי לא יזהה אותי, חס וחלילה. יש לי עבודה מכובדת. צוות העובדים ממש מכבד אותי, וחשוב היה לי שזה גם יימשך ככה בעתיד. כולם יודעים מה נהוג לומר על נערות ליווי. ולכן, עשיתי חיפוש בגוגל של דירות דיסקרטיות שבהן נמצאות נערות ליווי. חיפשתי דירות דיסקרטיות שיהיו במקום שקט, כדי שאבלה בהן כמה שעות הרחק מכל הסאון שבחיי העירוניים. היה לי חשוב למצוא מקום אינטימי ומחבק, וכמובן נערת ליווי שתפנק ושתענג אותי. קיבלתי בדירה הדיסקרטית את כל מה שייחלתי לעצמי.

נערת הליווי שנפגשתי עמה בדירה הדיסקרטית, קראו לה אביטל. היא הייתה מהממת. ידידותית וממש מקצועית, ומכיוון שמדובר בסך הכול על עסקה עסקית היה לנו סקס נהדר, בלי כל הדרמה שמלווה בדרך כלל מערכת יחסים, בלי התקשרות, בלי ציפיות, בלי מחויבות ובלי כל השקעה מצדי.

מה שהכי הלהיב אותי בעניין, שיכולתי לעזוב את נערת הליווי בדירה הדיסקרטית מתי שרק בא לי. לא נגררנו לשיחה שמגיעה אחרי כל קיום יחסי מין, משמע – "יחסינו לאן". באתי, שילמתי, נהניתי והלכתי. מעולם לא חזרתי לאותה נערת ליווי. היה לי חשוב לגוון, להיות עם כמה שיותר, להעשיר את חיי הסקס שלי, לצבור ניסיון במיטה, לשפר את עצמי. וכך גם עשיתי…

Related Posts